Ücretsiz olarak Okul Servisi Takip yada arac sistemi

Okul servisleri yada araclar için takip sistemi nasıl kurulur. sizler için bunu araştırdık. okul servisleri yada araçları için cihaz takmadan aslında servis takip sistemi kurabilirsiniz.

ilk olarak yapmanız gereken okulservisi.com.tr adresine girip Servis Yönetim uygulamasını indirmek.

daha sonra servis yönetim panelinde oturup acarak konumunuzu takip edecek raporlar alabilecek müşterilerinizi sisteme eklemek

Veliler için okul servisi takibi

veliler okul servislerini takip etmesi için servis konum yada okul servisi veli uygulamasını indirebilirler.

yapması gereken tek şey indirdiği uygulama üzerinden servis kullanıcılarımı listelemek

listeleme yaptıkları kullanıcıları firmalar kendileri eklemektedir. sizlerin kullandığı firmalar ekledikleri her kullanıcı veli uygulamasına otomatik yansımaktadır.

Soför için de oluşturulan panel üzerinden yapılan veya atanan servisleri anında yönetebilirler. ayrıca aidatlarını takip edebilirler. hangi ay ödeme yapılmış yada yapılmamış ne kadar ödeme yapılmış bunların tümünü buradan oluşturabilirler.

Okul Servisi bul

Okul servisi web sitesi üzerinden bölgenizdeki okul servisini bulabilirsiniz. okul servisi bul ekranı ile firmaları listeyebilir. anlaşma yapabilirsiniz 1xBet is a well-known online gambling and betting platform that provides a wide range of bonuses and promotions to its users. Among the marketing strategies employed by the company, 1xBet bonuses play a significant role, encompassing numerous 1xBet bonus points, Promo code for 1xBet and 1xBet jackpot bonuses. To avail of the welcome bonus of $130, there is no need to input a promotional code. However, it is mandatory to select either the sportsbook or casino bonus while creating your new account. Hence, claiming the sign-up bonus for 1xBet is a straightforward process.

ayrıca firmaların gönderdiği sözleşmeyi onaylayabilir yada red edebilirsiniz.

daha deteaylı kullanım için Okulservisi.com.tr adresin deki uygulamaları ziyaret edebilirsiniz.

Sayfamızdan cıkmadan önce diğer haberleri okuyabilirsiniz

Bir yanıt yazın